Sloup I.

Autor: Marie Blabolilová
(1948 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, datováno 93, číslováno 5/50
Technika: lept na kartonu, materiál: karton, datace: 1993
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč