Marynčák - Horská bouda

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 40 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč