65. Sloupkové hodiny
stolní sloupkové hodiny, chod nevyzkoušen, alabastrové sloupky
Datace: 19. století
Výška: 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč