65. Sloupkové hodiny

stolní sloupkové hodiny, chod nevyzkoušen, alabastrové sloupky
Datace: 19. století
Výška: 57 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč