63. Zátiší s červeným rybízem
Autor: Karel Chaloupka
(1889 Hoděčín - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 48,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 63 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč