86. Krajina
Autor: Karel Chaloupka
(1889 Hoděčín - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno v ozdobném blondel rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč