Zátiší s kaktusem

Autor: Roger Parent
(1881 - 1986)

signováno a datováno na reversu plátna, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 110 cm, výška: 90 cm, rámování: 98 x 118,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč