256. Zátiší s kaktusem
Autor: Roger Parent
(1881 - 1986)
signováno a datováno na reversu plátna, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 110 cm, výška: 90 cm, rámování: 98 x 118,5 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč