77. Chatky
Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)
Signováno vpravo dole
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč