79. Zahrádkářská kolonie
Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)
Signováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.11.2021 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč