Na Javorníku

Autor: Josef Hurt
(1904 Kutná Hora)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1940
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 58,5 cm

Konec dražby: 11.06.2018 20:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč