74. Chaloupka

Autor: Josef Hurt
(1881 Olešnice - 1945 Terezín)

autorství přisouzeno Josefu Hurtovi, novější rám - poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: úměrně stáří

Konec dražby: 28.07.2019 13:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč