74. Chaloupka
Autor: Josef Hurt
(1881 Olešnice - 1945 Terezín)
autorství přisouzeno Josefu Hurtovi, novější rám - poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: úměrně stáří
Konec dražby: 28.07.2019 13:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč