174. Hlava ženy

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 126

Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:58

Aktuální cena: 7 500 Kč

Zbývá: 3d 6h 11m 38s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
7 500 Kč10.9.2018 20:34:15 (limit 8.9.2018 12:00:18)
7 000 Kč10.9.2018 20:34:15
6 500 Kč7.9.2018 13:53:54
6 000 Kč5.9.2018 21:33:12 (limit 1.9.2018 00:52:55)
6 000 Kč7.9.2018 13:53:54 (limit 1.9.2018 00:52:55)
5 500 Kč5.9.2018 21:33:12 (limit 5.9.2018 21:33:12)
5 000 Kč5.9.2018 21:33:02 (limit 1.9.2018 00:52:55)
4 900 Kč5.9.2018 21:33:02 (limit 5.9.2018 21:33:02)
3 500 Kč5.9.2018 21:32:38 (limit 1.9.2018 00:52:55)
3 400 Kč5.9.2018 21:32:38
3 300 Kč5.9.2018 21:32:36 (limit 1.9.2018 00:52:55)
3 200 Kč5.9.2018 21:32:36
3 100 Kč5.9.2018 21:32:33 (limit 1.9.2018 00:52:55)
3 000 Kč5.9.2018 21:32:33
2 900 Kč5.9.2018 21:32:30 (limit 1.9.2018 00:52:55)