Hlava ženy

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 126

Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:58

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč