174. Hlava ženy

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 126

Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:58

Dosažená cena: 17 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

částkapříhoz
17 600 Kč25.9.2018 20:49:27
16 600 Kč25.9.2018 20:49:10 (limit 25.9.2018 20:47:17)
16 000 Kč25.9.2018 20:49:10
15 000 Kč25.9.2018 20:49:05 (limit 25.9.2018 20:47:17)
14 000 Kč25.9.2018 20:49:05
13 000 Kč25.9.2018 20:48:59 (limit 25.9.2018 20:47:17)
12 000 Kč25.9.2018 20:48:59
11 000 Kč25.9.2018 20:43:01 (limit 25.9.2018 20:43:01)
10 000 Kč25.9.2018 20:35:48
9 500 Kč25.9.2018 18:58:16 (limit 8.9.2018 12:00:18)
9 500 Kč25.9.2018 20:35:48 (limit 8.9.2018 12:00:18)
9 000 Kč25.9.2018 18:58:16
8 500 Kč25.9.2018 18:58:11 (limit 8.9.2018 12:00:18)
8 000 Kč25.9.2018 18:58:11
7 500 Kč10.9.2018 20:34:15 (limit 8.9.2018 12:00:18)