Dívky

Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 26 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč