26. Dívky
Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 26 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč