Polibek

Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)

paspartováno, zaskleno, signováno a číslováno dole tužkou. sklo prasklé
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 23,5

Konec dražby: 11.05.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč