9. Muž
Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)
lept na kartonu, signováno tužkou uprostřed dole, datováno 82, číslováno 116/200
Technika: lept na kartonu, materiál: karton, datace: 1982
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.11.2020 20:09 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 300 Kč