66. Krajina s říčkou
signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 34 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 18.5.2021 19:40:52 |