66. Párové zlacené rámy
2 kusy, 47 x 36 cm viditelný rozměr v oblouku, možno vložit 51 x 40 cm, zlaceno pravým plátkovým zlatem
Šířka: 71 cm, výška: 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč