Tučňák

plastika na mramorovém podstavci, zezadu značeno
Výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč