67. Tučňák
plastika na mramorovém podstavci, zezadu značeno
Výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč