Zimní vesnice

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 65 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč