266. Vysočina
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 35 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč