41. Vysočina
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 39,5 x 44 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč