67. Statek na Vysočině
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 64 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč