111. Kytice máku

Autor: Karel Liška
(1914 Poltava - 1985 Daisendorf)

signováno vpravo dole, na reversu zbytek autorského štítku, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 57 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč