6. Kardašova Řečice
Autor: Bohumír Kouba
(? ?)
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce, datace: 1965
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 63 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč