158. Jižní plody
Autor: Antonín Horn
(M M)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 48,5 cm
Konec dražby: 26.11.2019 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč