8. Lotova žena

Autor: Jaroslav Moravec
(1934 Želeč - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1970
Šířka: 40 cm, výška: 74 cm, rámování: 78 x 44 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:12

Aktuální cena: 2 800 Kč

Zbývá: 13d 16h 33m 56s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč