8. Lotova žena
Autor: Jaroslav Moravec
(1934 Želeč - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1970
Šířka: 40 cm, výška: 74 cm, rámování: 78 x 44 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč