67. Cottin, Podzimní Provence
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč