67. Ikona - Bohorodička Glykofilúsa Vladimirská
Malba na dřevě, mírně odřená. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Datace: 19. století
Šířka: 17,5 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč