127. Les v Boleticích

Autor: Josef Matička
(1893 Praha - 1976 Budislav)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, materiál: karton
Šířka: 54 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 68 cm

Konec dražby: 07.12.2017 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč