V. Falc - Chalupy

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 74,5 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč