Napájení koní

Autor: Adolf Müller
(1853 Německo - 1914)

signováno a datováno vpravo dole, místo Szolnok
Technika: olej na dřevě, datace: 1885
Šířka: 47 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 60 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč