35. Napájení koní
Autor: Adolf Müller
(1853 Německo - 1914)
signováno a datováno vpravo dole, místo Szolnok, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1885
Šířka: 47 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 60 cm
Konec dražby: 11.06.2018 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč