7. Les Chardons

Autor: Micheline Chibrac
(1912 Francie - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 65,5 x 58 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:11

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 13d 16h 22m 1s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč