219. Dvě děti
Autor: Fjodor Ivanovič Melnikov
(1892 - 1971)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 39 cm, rámování: 47 x 52 cm
Konec dražby: 25.09.2018 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč