Hombre et lumiere

Autor: Marguerite Bordet

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 46 cm, výška: 27 cm, rámování: 63 x 44 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč