254. Hombre et lumiere
Autor: Marguerite Bordet
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 46 cm, výška: 27 cm, rámování: 63 x 44 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč