Svítání v Raintal

Autor: August Wilhelm Dieffenbacher
(1858 Mannheimu - 1940 Mnichov, Německo)

signováno vpravo dole, původní ozdobný rám, na reversu originální výstavní štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 28 x 38 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč