54. Zimní krajina

Autor: Pierre Papillaud
(? Francie)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 58 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:58

Aktuální cena: 2 800 Kč

Zbývá: 18d 3h 22m 40s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč