56. V zimě

Autor: Pierre Papillaud
(? Francie)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 68 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:25

Zbývá: 1d 3h 0m 37s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč