Zimní krajina

Autor: Pierre Papillaud
(20.století Francie)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 58 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč