Krávy na pastvě

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti francouzské umělkyně z většího celku, certifikát pravosti přiložen, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 44 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč