56. Tři lilie
Autor: Aimé Daniel Steinlen
(1923 Francie - 1996)
signováno vlevo dole
na reversu autorský název
na reversu autorský název
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 55 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč