Květiny

Autor: Edith Desseaux
(1889 - 1997)

signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1976
Šířka: 43 cm, výška: 54 cm, rámování: 72,5 x 61,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 13:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč