68. Archiválie - dopis
Na lícové straně text dopisu odesílatele, na rubu název adresáta, zaskleno, rámováno
Technika: psaný text, datace: 1607
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 26,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč