68. Nástěnné rámové hodiny
rámové, zlacené, nástěnné hodiny 19. století, chod nezjištěn
Datace: 19. století
Šířka: 40,5 cm, výška: 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč