46. Rybářské plachetnice
Autor: T. Cézanne
signováno vlevo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 29 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč