122. Krajina ve flandrách

Autor: Gustave Pynaert
(1900 Menen - 1968 Belgie)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 70 x 90 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:01 SEČ

Zbývá: 13d 7h 47m 7s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč