123. Krajina ve flandrách
Autor: Gustave Pynaert
(1900 Menen - 1968 Belgie)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 70 x 90 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč