124. Řeka v krajině
Autor: Karel Novák
(1915 Rohatec - 2006)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 79 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč